1.část HORRORU - Krvavá studna

9. března 2009 v 16:10 | Kláru$ |  Emoušské horory !!!
Budu vám vyprávět, co se stalo uprostřed temné noci, kolem 23:00 hodiny v temném městečku Sillent Hill!

Jedna holka, byla emo. Měla rodiče, kteří byli často zváni na různé akce, atd. Jednoho dne, ve velké bouřce, se rozhodli jí nechat samotnou. Dívka se nebála. Přeci už je na to zvyklá . Ale přece jenom, bouřka hnala strach po zádech! Rodiče odešli. Dívka šla do svého pokoje, a napsala své kamarádce, jestli si nedají sraz u nich u stodoly. Ještě předtím, šla Judie do stodoly, aby vzala čerstvou vodu ze studny. V ten moment, před sebou viděla svojí kamarádku Jill, která leží na dně studny. VODA NIKDE! Krev rozlitá všude kolem! Judie začala křičet, ale nikdo nikde. Nevěděla co má dělat. Chtěla zavolat na záchranku, ale signál nebyl!

Judie si myslela, že má vidiny,a odešla domů. Napsala Jill, jestli příjde, a že měla halucinace. Po 25 minutách, a ani po 30, se nedočkala odpovědi. Vyšla ven. Blesky švihaly v nebi, a bouřkou drnčel celý dům. Judie začala mít ohromný strach, a když si myslela, že neměla signál, její kamarádka také ne, a proto neodepisuje. Šla ke studně. Její kamarádka na konci studny nebyla. Judie si oddychla, a na stromě jí viděla oběšenou! Kolem ní, Judie, prošla černá kočka. Mňaukala. Vypadalo to, jakoby byla zraněná. Judie jí vzala pod svou bundu, a odnesla jí domů. A jelikož neměla své vlastní zvíře, a nikdy ho neměla, dala si předcevzetí, že se o tuhle kočku, postará. Nalila jí do misky zbytek mléka, a kočka pokojně vrněla. Judie si sedla na křeslo,a důmala nad tím , proč její kamarádku vidí zabitou. Mihl se ji před očima stín. Kočka nikde. Judie se rozeběhla po domě, a hledala jí. Ale kočka nikde. Judie odešla do svého pokoje, a chtěla napsat mámě, že se hrozně bojí, a ať příjdou. Hledala mobil , ale.. Kde byl? Povšimla si kočky! Byla za stolem, a mobil byl na okně. Judie se sebrala, a šla ke kočce. Když v tom jí viděla, jak vyskočila z okna na strom, a do mobilu nehtíc strčila. Vypadl jí z okna. Judie seběhla schody, a utíkala na zahradu. Před dveřma, stála její kamarádka Jill.
Judie si povzdychla, a pomyslela si, že už mobil hledat nemusí. Je s Jill, a rodiče stejně brzy příjdou. Šly do obýváku, pustily si televizi, a najednou slyšeli hrozný křik . Judie vedl instinkt, že je křik od studny. Rozeběhly se tam, a kočka seděla na okraji té studny, a olizovala si packy. Holky se naklonily nad studnu, a Judie tam viděla své rodiče, jak jsou zmasakrovaní. Judie spadla na zem, a Jill se jí snažila postavit, a utéct. Judie se zvedla, nic nevnímala. Znovu se naklonila nad studnu, i s Jill. Judie měla hrozný vztek, a svou kamarádku napadla. Začala jí pevně držet kolem zápěstí,a Jill křičela bolestí . Judie jí držela za žíly, a Jill se hroutila na zem . Judie měla dlouhé nehty, a škrábla jí do krku. Kočka utekla pryč, a Judie viděla před sebou své rodiče, jak jsou živí, a dívají se na ní nechápavě. Jill byla mrtvá. Judie jí zavraždila. Vykrvácela jí žíla, a škrábanec na krku byl tak silný, že by se udržel jen velmi, velmi silný člověk! Co bude dál?

V příštím díle!
Studna dnes takhle vypadá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbi se ti tento blog?

ano 64.5% (40)
ne 35.5% (22)

Komentáře

1 Pajushka Pajushka | Web | 9. března 2009 v 20:01 | Reagovat

best blog jseš moje nej kamí Kláry

2 věruš věruš | E-mail | Web | 10. března 2009 v 9:49 | Reagovat

ahojky prosímtě na mém blogu je soutěž o reálnou cenu tak se kukjni a přihlaš se cokoliv nepochopíš písni předem děkuji moc a máš moc hezký blog:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama